Відмовлено Обяснення

Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.

Матью Шляпа

ШляпаFamQ
Реєстрування
12 Сер 2023
Дописи
16
Реакції
16
Бали
6
  1. Нікнейм адміністратора:-
  2. Особистий нікнейм: Маттео Екстезі
  3. Суть скарги:
    о 18.04.2024 я написав скаргу на адміністрацію із зверненням:
    поверніть Марію Веркут а Олю в ЧСП, я Олі писав неодноразово "чому вона слила адміністрацію" на що вона ігнорувала , і за декілька годин Максим Петрушка видаляє мою тему, та банить мене за розпал Бунту, та не тільки мене ще 3 людей. А можна запитати одне, що такого ми порушили ? ми написали свою думку, якщо багато гравців "Gta Ukraine" почне писати подібні скарги, ви також будете видаляти їхні теми, та будете їх банити на 1 місяць, якщо так задуматися я написав свою думку, за то що я написав думку також банять ? я розказав повну інформацію Олегу Романовичу, на що він мені відповідає "мета якої - був слив лідера" де я написав що знімайте лідера з посади ? я написав ЧСП, і то нікнейм лідера СБУ м.Києва не такий, якщо подумати я написав про інакшу людину Олену Вишневсюку, на даний момент в лідера СБУ м.Києва нік-нейм Оля Харбор.
    Мені видали за покарання "Розпал бунту" та я не флудив, я написав 1 скаргу від своєї імені, щоб розпочався **************************** потібно набрати достатню кількість гровців, я написав оскарження, на що мені відповіли" Ваш ігровий акаунт було заблоковано за розпал бунтів проти рішення керівництва та проти лідера фракції." Тик , як я вже говорив в попередній скарзі, що проти керівництва я не йшов, а висловлював свою думку, також про лідера, я також висловлював свою думку
    напишіть мені в діскорд, і виясніть нормально ситуацію, а не зразу відмовленно.

    ДІСКОРД-matteoecstasy
  4. Доказ видачі покарання (скріншот/відео):Тик
  5. Дата походження: 21.04.2024
 
Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.

Хто переглядає цю тему (Всього: 0, Учасників: 0, Гостей: 0)

Угорі