Розглянуто Олег Середа / правила вч 2.1

Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.
Реєстрування
30 Бер 2023
Дописи
45
Реакції
12
Бали
13
  1. Нікнейм адміністратора: Олег Середа #9981
  2. Особистий нікнейм: Жека Полсон #1015
  3. Суть скарги: Я зі своїми колегами з клану зібрався напасти на воєнну частину, всього було дві машини в одній чотири людини, а в іншій одна, ми спокійно зайшли на територію та розділились на дві групи, одна заходила в бункер, а інша побігла відстрілюватись(я був у другій групі). Поки ми стрілялись хтось з зсу визвав адміністратора Олега Середу і той побачив що нас залишилось лише трое, і не знаючи скільки нас було з самого початку відкинув мене в деморган. У нього є запис де чітко видно що той прилетів на зсу базу в розгар подій
  4. Дата походження: 31.05.25
 

Вкладення

  • Снимок экрана (275)(2).jpg
    Снимок экрана (275)(2).jpg
    878.1 Кб · Перегляди: 45
  • Снимок экрана (276)(2).jpg
    Снимок экрана (276)(2).jpg
    766.9 Кб · Перегляди: 41
  • Снимок экрана (277)(2).jpg
    Снимок экрана (277)(2).jpg
    597.6 Кб · Перегляди: 42

Віктор Миколайович

Північна Україна
Активний гравець
Реєстрування
22 Лип 2022
Дописи
10,759
Реакції
6,338
Бали
254
Вітаю

Адміністратор відреагував на репорт гравця щодо порушення правил нападу на вч, під час слідкування він помітив вас одного на території, якщо гравців які були з вами вбили, ви повинні були покинути територію, а краще, на майбутнє пересувайтесь однією групою щоб адміністратор бачив що нападає достатня кількість гравців не порушуючи правило.

Надаю доказ вашого порушення :



1748703907115.png


 
Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.

Хто переглядає цю тему (Всього: 0, Учасників: 0, Гостей: 0)

Угорі