Розглянуто Олександр Кондратюк // Халатність до посади!

Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.
Реєстрування
10 Сер 2022
Дописи
139
Реакції
299
Бали
68
  1. Нікнейм адміністратора: Олександр Кондратюк
  2. Особистий нікнейм: Дипсайз Тюбикович
  3. Суть скарги: 17.02.2024 Граючи на 04 сервері відбувалась подія , "Битва-за-картель" . Лідер клану DDTMS подає список в час 17:29 . Після перевірки списку Адміністратор Олександр виносе такий вердикт : відхиляє трьох гравців з основного складу а саме : Фредеріко Діпсайз , Ентоні Кензо , та мене (Дипсайз Тюбикович) . на всіх серверах щоб вийти на битву треба був онлайн хочаб за день до битви. після того як мене відхилили зі списку я написав данному адміністратору спитати чому так сталось . Його відповідь "по правилам має проявлятися актив у клані протягом 2 тижнів" хоча до цього коли на данній посаді "ГС НЕОФ" Був Бушида Прада таких привил ніколи не було . Далі , коли вже всі списки перевірині та злишаеться 10 хвилин до початку . та нашого гравця "Водний Бульбулирываный " не допускають до битви . Але так робити заборонено на скріншоті видно що "останнє редагування" було о 19-27 "БЕЗ ПОПЕРЕДЖЕННЯ" . Також відхиляють гравця "Кріпто Овнбіржовіч" ((я сидів з цим нікнеймом в діскорді під час битви )) Коли вже почалась битва мене повинні були кікнити з битви але цього не сталось і я гра собі спокійно . Після того мене перекидують до себе Адміністатори та питають чому я зайшов на капт , цим самим заважають мені грати , також Адміністатор погрожують Блокування ігрового запису за те що я обманюю адміністрацію але я всього змінив нік нейм в діскорді в ітозі мене з битви не кікнули та дали дограти , потім ми зібрались в діскорді та почали з ним розбиратись з цього ми винесли такий вердикт що у данного адміністратора свої правила і він притримується саме їх коли на інших же серверах по типу 01,02,03, та 05 таких проблем немає саме з онлайном
    Я , ТА МОЇ ДРУЗІ РАХУЄМО ЩО ДАННИЙ АДМІНІСТРАТОР НЕ ЗАСЛУГОВУЄ ДАННОЇ ПОСАДИ (ПОВЕРНІТЬ БУШИДУ ПРАДУ!!!!!!!!!!!!!!!!) Також є така підозра що данний адміністратор блатить клан "Squeeze"
  4. Доказ видачі покарання (скріншот/відео):
    (( тайм код погроз баном 00-26 ))
  5. Дата походження 17.02.2024
 

Вкладення

  • Снимок экрана 2024-02-17 202832.png
    Снимок экрана 2024-02-17 202832.png
    63.1 Кб · Перегляди: 69
  • Снимок экрана 2024-02-17 203556.png
    Снимок экрана 2024-02-17 203556.png
    12 Кб · Перегляди: 70
  • Снимок экрана 2024-02-17 203556.png
    Снимок экрана 2024-02-17 203556.png
    12 Кб · Перегляди: 67
  • Снимок экрана 2024-02-17 210419.png
    Снимок экрана 2024-02-17 210419.png
    143.1 Кб · Перегляди: 68

Олег Романович

Північна Україна❤️
Активний гравець
Реєстрування
5 Лют 2023
Дописи
4,145
Реакції
4,553
Бали
213
Вітаю, вас було не допущено до битви за картель через те , що протягом останніх двох тижнів перед битвою ви проявляли малий актив. Тут з думкою адміністратора погоджуюсь. Стосовно уважності адміністратора при розгляді заявок на битву за картель , то з цього приводу з ним буде проведена бесіда (при повторному подібному порушенні адміністратор отримує догану). Доказів блату також в цій скарзі я не побачив.
 
Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.

Хто переглядає цю тему (Всього: 0, Учасників: 0, Гостей: 0)

Угорі