Олександр Павляк
Новий гравець
- Реєстрування
- 29 Гру 2024
- Дописи
- 2
- Реакції
- 0
- Бали
- 1
мій нік: Олександр Павляк
Нік Адміністартора: Микола Ткач.
Получив бан за оск проєкту в репорт
Дослівно: Це Гім.. тому що ігроки ДЦ. Хворі Аутиз.ом
Адміністратор не правильно зрозумів мене та подумав що я оскорбив гру.
Доказів немаю що я писав саме цей репорт не маю.
Прохання розбанити мене та не наказувати Адміністартора Микола Ткач.
Нік Адміністартора: Микола Ткач.
Получив бан за оск проєкту в репорт
Дослівно: Це Гім.. тому що ігроки ДЦ. Хворі Аутиз.ом
Адміністратор не правильно зрозумів мене та подумав що я оскорбив гру.
Доказів немаю що я писав саме цей репорт не маю.
Прохання розбанити мене та не наказувати Адміністартора Микола Ткач.