Розглянуто Олександр Шелбі // Спроба зливу організації (Для ГА/ЗГА)

Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.

Владислав Кулініч

[01] Центральна Україна | Екс-мер | Президент
Активний гравець
Реєстрування
11 Лип 2022
Дописи
385
Реакції
241
Бали
123
1. Нікнейм гравця: Олександр Шелбі
2. Особистий нікнейм: Владислав Кулініч
3. Суть скарги: Почну цю історію з того, що мною було обговорено і отримано дозвіл на створення в МР Дніпра посади "Начальник департаменту охорони здоров'я Дніпровського округу (Міністр)" від ГС. Після цього, я підібрав відповідні кандидатури на данні посади і обговорив їх перевод перш за все з цими особами (Аліна Хаунтед, Яна Левчук та Петро Пупкін). Далі, я звернувся знов до ГС з питанням про їх перевод в МР на посад (Хаунтед - міністр, інші - заступники). Отримавши погодження, я попередив данних осіб і вони повинні були на наступнй день (02.06) підійти до пана Стернюка і обговорити з ними звільнення. Але починається низька всього. Яну Левчук звільняють в цей же день за втрату довіри, АЛЕ, пан Харківський (заступник ГЛ) написав в діскорді істинну причину так званної "втрати довіри" (скріншот додаю). Пан Пупкін повідомив про перевод до МР Дніпра, але йому сказали звільнитися за "ЗВБ" бо переводів немає. Він як доросла людини, не хотів виясняти стосунки і просто пішов по ЗВБ. Пані Аліну звільнили з другої спроби, бо пан Стернюк почав говорити "офіційно переводів з МОЗу немає" і "Як могли погодити перевод якщо немає цього в таблиці". Після цього, коли пані Хаунтед вирішила попрощатися в спілкування МОЗу в ДС з колегами, її почали писати "іди гуляй" , "давай вали" і т.д. (на данний момент ці повідомлення вже видалені, але скріншоти є). Після цього, починається спроба провакативної поведінки з метою зливу підпорядкованої мені організації від Олександра Шелбі у вигляді фраз, висловів, оголошень і т.д. дій.

На цей момент він отримав 2 догани і звільнений з МОЗу, але я вбачаю таку поведінку обурюючою і прошу занести данного гравця в ЗЧС терміном від 3 до 6 місяців.

4. Особисті докази (скриншот/відео):

1. Звільнення за "втрату довіри" провів заступник, а не лідер. При цьому він отрмав відповідну догану при розмові з ГС по ЦО.


2. Звільнення за власним бажанням відбулося через те, що він підійшов за звільненням для переводу, але йому відповіли що переводів немає і він може піти тільки по ЗВБ. Оскільки людина доросла і не хотіла влаштовувати розборки, він пішов по ЗВБ.



3. Після звільнення пані Хаунтед, вона як дуже чуйна людина, написала в ДС "МОЗ - Спілкування" що дуже всіх любить і вдячна всім, АЛЕ, отримала досить цікаву реакцію з боку людей (в тому числі і пана Шелбі) у вигляді "іди гуляй" , "давай вали" і т.д. Повідомлення вже видалені, але скріншоти все пам'ятають.


4. Після цього, ввечері, пан О. Шелбі почав провакативну поведінк на території МР Дніпра за для спроби виявлення компромату і подання відповідних скарг. Це і оффтоп "Мерія ідіть гуляйте" , оголошення "Продам табличку "Міністр МОЗа Дніпра де твоя робота?" і його неадекватна поведінка на території міської ради.


Я хочу додати одне, що до пана Стернюка і Харківського я питаннь немає і дуже поважаю їх роботу, їх діяльність та їх команду. До організації МОЗ і в цілому я немаю жодної претензії, окрім як до Олександра Шелбі, колишнього заступника ГЛ.


5. Дата порушення:
01.06.2023 - 03.06.2023
 
Останнє редагування:

Павло Дурнєв

Вільна людина
Активний гравець
Реєстрування
26 Чер 2022
Дописи
1,864
Реакції
821
Бали
213
Вік
23
Вітаю Шановний гравець

На розгляді!
 

Павло Дурнєв

Вільна людина
Активний гравець
Реєстрування
26 Чер 2022
Дописи
1,864
Реакції
821
Бали
213
Вік
23
Леонід Харківський отримає догану за некоректну причину звільнення.

Олесандр Шелбі отримає покарання у вигляді бану на 1 день за розпал міжфракційної ворожнечі.

Розглянуто!
 
Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.

Хто переглядає цю тему (Всього: 0, Учасників: 0, Гостей: 0)

Угорі