Відмовлено Олександр Шмідт // Bad Cop

Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.

Олександp Шмідт

Всех снять- все поднять
Реєстрування
25 Лис 2022
Дописи
218
Реакції
105
Бали
48

Біографія Олександра Шмідта, діючого Майора НПУ м. Київа

Дитинство

24.05.2001 року о 04:00 ранку в м. Київ, в сім'і поліцейського та вчителя літератури народивсяхлопчик, якого назвали Олександр. Хлопчик з народження виділявся великою рухливістю і цікавістю до навколишнього світу. В ранні роки батько займався з сином спортом та прививав любов до чесності та справедливості оскільки працював поліцейським. Мама в зв'язку зі своєю професійною діяльністю навчала сина бути вихованим та вічливимдо оточуючих. Після невеликого часу соціалізації в дитячому садку з 5-ти років Сашка відправили на навчання в Київську школу № 2 де він проводив шкільні роки в якості одного з кращих учнів класу оскільки мати, яка працювала в школі тримала постійний контроль над сином, а батько після роботичастенько любив заглядати в щоденник сина.

Школа

Шкільні роки пролітали швидко серед навчання та прогулянок з друзями в дворі біля дому. Окрім цього займався спортом в шкільних факультативах та на спортивних майданчиках. Дуже часто батько запрошував сина на стрільби та брав з собою на роботу від чого в нього з'явилася тяга до правоохоронної діяльності яка в подальшомупереросла в один із основних інтересів хлопця. Через високий авторитет серед близьких друзів Сашко був одним із головних представників дворових груп хлопців та інколи навіть через це потрапляв в міждворові бої де отримував навички критичного мислення та спілкування з агресивно налаштованими підлітками оскільки Олександр знав, що якщо ситуацію не вирішити мирно та вступити в фізичний конфлікт то ввечері вдома його буде чекати розлючений батько, який не дуже радів вихідкам молодого "капітана"

Навчання

Після закінчення школи настав час вирішення подальшого життєвого шляху. Як і гадали батьки, синобрав університет внутрішніх справ в м. Київ куди він вступив на факультет досудового розслідування. Навчання в університеті для Сашка в перший рік було дуже складним оскільки поряд не було батьків та друзів, які зможуть допомогти та підсказати в складну хвилину, але переступивши через тяжкість першого року Саша зміг стати командиром групи та й там зміг реалізувати свої лідерські якості. Після цього переломного моменту життя Олександра пішло "як по маслу". Перше невдале кохання, перші втечі з університету та перші бійки за корпусом, все це не обійшло стороною, але Сашко зміг вібрати з цього цінні уроки життя та вже на останньому курсі став 10-им в навчанні серед своїх однокурсників. З вивченням нового Сашко все бульше розумів, що це йому подобається і все глибше почав вивчати правоохоронну діяльність.

Перша робота

В подальшому на останньому курсі у випускників стояв вибір, куди саме підти, для продовження служби,а й в подальшому для продовження роботи. Артем вибрав один з найтяжчих шляхів, стати "білою кісткою", "блакитною кров'ю" правоохоронних органів та став слідчим.

Але через декілька місяців роботи на шляху Сашка трапилась біда, його підставив найближчий товариш та колега по роботі та йому прийшлось звільнитись. Що саме там було наразі буде таємницею. Але саме через цю ситуацію життя Сашка кардинально зміниться. Того дружньою, веселого, щорого та привітного хлопця більше не буде для оточуючих. Таким його будуть бачити лише батьки…

Деякий час потрібен був Сашку аби змиритисьз цією проблемою. Йому на поміч прийшли старі друзі та родина, які його підтримали та підштовхнулина шлях далі і Саша почав шукати роботу. Першою ліпшою роботою стала посада Ст.Солдата в ЗСУ. Там він зрозумів, що зі звичайною зарплатнею йому буде скрутно і почав працювати дещо в темну чим і здобув повагу керівництва через часті «відкати», які самі керівники брати боялись. Там він знайшов нових друзів та гарний колектив з яким він продовжував свою кар'єрута зміг стати Генералом з. На такій посаді вирішувати проблеми ставало все легше.Сашко ріс по кар'єрних сходах разом з ним ріс його гаманець та вміння домовлятися з людьми. Через високий дохід Сашко зміг підняти рівень життя

своєї сім'ї та відкрити невеликий бізнес для свого батька.

НОВИЙ ЕТАП ЖИТТЯ​

Висока посада та успіх не пройшли повз Олександра та він побачив набір до управління НПУ в м. Київ на який він з радістю пішов. Через великий багаж знань та не менший гаманець Сашко зміг пройти серед інших кандидатів та зайняв омріяну посаду. Але жажда грошей не покидала його. І вже на новому місці він почав притягувати до себе корупційні схеми та нові знайомства. Внутрішнє покликання помститись колишнім колегам ставало все сильніше, а можливостей для цього було більше. Через події які трапились на попередньому місці роботи, де його підставили, у Сашка більше довіри до колег правоохоронців не було, а залишилась тільки жажда справедливості, очищення міста від злочинців та потреба в ще більшій кількості грошей.​

Висновки​

А що буде далі...а далі Олександр планує все ж таки реалізувати свій шлях до вершини… яка вона дізнаємось згодом. Але це все тільки плани. Один із основних напрямів роботи Сашка буде створенняміцного колективу, покращення зв'язків з не неофіційними організаціями та збільшення кількості«лівих» надходжень. Таким Олександра не бачив ще ніхто​

 

Тоні Харрісон

Енергійний!
Активний гравець
Реєстрування
17 Вер 2023
Дописи
801
Реакції
296
Бали
123
Відмовлено. у вас 4328 Без пробілів. А повино бути 5000
 
Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.

Хто переглядає цю тему (Всього: 1, Учасників: 0, Гостей: 1)

Угорі