Розглянуто Оскарження Банк В ДС

Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.

Санечка_72

Кошовий отаман
Реєстрування
8 Чер 2024
Дописи
149
Реакції
77
Бали
33
1.Нікнейм адміністратора: -
2.Особистий нікнейм:Саня Слобоженко
3.Суть скарги: Мене заблокували в дс 06 серверу за пунктом 9. Я нічого такого не писав і не клікав, можливо це був місклік. Я не підтримую нацизм.фашизм і тд.
4.Доказ видачі покарання (скріншот/відео):
5.Дата походження:06.04.25
 

Вкладення

  • Screenshot_20250406-183455.Discord.png
    Screenshot_20250406-183455.Discord.png
    335 Кб · Перегляди: 45
  • Screenshot_20250406-183507.Discord.png
    Screenshot_20250406-183507.Discord.png
    83.6 Кб · Перегляди: 48

Данііл Козаченко

Заступник керівника тех.підтримки
Активний гравець
Реєстрування
6 Лип 2022
Дописи
779
Реакції
217
Бали
48
Вітаю

Надайте ваш нікнейм у Discord, будь ласка
Надаємо на це 24 години з моменту цієї відповіді

На розгляді
 

Данііл Козаченко

Заступник керівника тех.підтримки
Активний гравець
Реєстрування
6 Лип 2022
Дописи
779
Реакції
217
Бали
48
Ви отримали покарання за використання емодзі, який містив нацистську символіку

Оскільки за вами не було помічено критичних порушень до цього - блокування було зняте
Будь ласка, не забувайте що емодзі також мають значення й за їх використання в негативному контексті можна отримати покарання

Розглянуто
 
Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.

Хто переглядає цю тему (Всього: 0, Учасників: 0, Гостей: 0)

Угорі