Мадара Мерфи
Активний
- Реєстрування
- 18 Жов 2022
- Дописи
- 123
- Реакції
- 69
- Бали
- 31
Нікнейм адміністратора:Владислав Савочкін,Сергій Ковеленко
Особистий нікнейм:Мадара Овнмерфи 201
Суть скарги: був взломаний акаунт і слили клан з мого акаунта і тд. Но подумайте самі скіки на той момент було взломано акаунтів і таксамо на 01 людині взламали і слили також клан і людину розбанили і все вернули а мені сказали вас буде заблоклвано це адекватно? Якщо вам настільки аж не хочется розбанювати то перебаньте хочаб на 31 день або скіки ви там баните ну на той час було багато акаунтів взломано і імено мені бан ну за що? Я граю з самого початку ще з 01 сервера даже там айді в мене малий то получаєтся гравці які йшли з вами від початку вот так і страдають? Ну я не розумію просто Прошу Будь ласка Розблокуйте Або перебаньте граю давно і не хочу покидати проект думаю зрозумієте
І ше одне ГА Роман акулезоа Не приймайте жалобу Керівник Або спец.Адм сам прийме та надасьть рішеня
Доказ видачі покарання тут (скріншот/відео):
Дата походження там в скаргі є
Особистий нікнейм:Мадара Овнмерфи 201
Суть скарги: був взломаний акаунт і слили клан з мого акаунта і тд. Но подумайте самі скіки на той момент було взломано акаунтів і таксамо на 01 людині взламали і слили також клан і людину розбанили і все вернули а мені сказали вас буде заблоклвано це адекватно? Якщо вам настільки аж не хочется розбанювати то перебаньте хочаб на 31 день або скіки ви там баните ну на той час було багато акаунтів взломано і імено мені бан ну за що? Я граю з самого початку ще з 01 сервера даже там айді в мене малий то получаєтся гравці які йшли з вами від початку вот так і страдають? Ну я не розумію просто Прошу Будь ласка Розблокуйте Або перебаньте граю давно і не хочу покидати проект думаю зрозумієте
І ше одне ГА Роман акулезоа Не приймайте жалобу Керівник Або спец.Адм сам прийме та надасьть рішеня
Доказ видачі покарання тут (скріншот/відео):
Дата походження там в скаргі є