Андрій Кунчик
Козак
- Реєстрування
- 10 Вер 2023
- Дописи
- 13
- Реакції
- 7
- Бали
- 6
- Нікнейм адміністратора: Владислав Снайпс
- Особистий нікнейм: Андрій Кунчик[10205]
- Суть скарги: Я нагамався зловити бізнес що видно на відео, натиснув альт, в 00:00 натиснув лкм, із-за того що в цей момент приходить пей-дей та злітає бізнес, я натискаю придбати бізнес мене система викидує і в цей момент сервер зараховує ще один натиск, із-за якого я вдарив якогось гравця. Якщо подивитися на відео, на ньому видно що, біля мене стояв гравець, який також один раз вдарив людину, і адміністратор йому не видав покарання, також з іншої сторони видно, що також була бійка, та видно що в середині натовпу вдарили людину так що вона лягла. Також хочу зауважити що перед самим зльотом мене також вдарила людина що видно тут, і адміністратор нічого не зробив. якщо за один удар відкидують в бан. Тоді чому гравця який мене вдарив не заблокували, коли адміністратор це навіть бачив. Навіть на відео видно, що я вдарив випадково гравця. Я побачив що людина зловила бізнес і одразу пішов звідти, нікого більше не бив. Я і до цього був на ловлі бізнесу, і де також були подібні дії, що гравці били друг друга. і адміністратори які тоді за цим слідкували не відкидували гравців які вдарили один одного, або декілька гравців, блокували тільки тих які вбивали ігрового персонажа, вбивства не було а тільки пройшов урон, і то який випадковий. На першому відео де видно що гравець мене бье, чому адміністратор тоді не видав йому покарання за цей пункт 1.8.1 Заборонений будь-який вид "DM" (DeathMatch) менше ніж за 10 хвилин до зльоту та під час. Якщо за один удар видають покарання за ДМ на зльоті.
- Доказ видачі покарання (скріншот/відео): ТИК
- Дата походження: 24.03.2025
Останнє редагування модератором: