- Реєстрування
- 17 Вер 2023
- Дописи
- 801
- Реакції
- 296
- Бали
- 123
- Нікнейм адміністратора: Юрій Бекерський
- Особистий нікнейм: Тоні Картьє
- Суть скарги: Вітаю. Гравець якого я викрав по ІС причині, я так зрозумів що викликав адміністрацію, ( ІС причина була: грубість, обзивання, знущання) Викрав з цілью отримання коштів, його відмова - леквідація. Так вот: На його репорт прилетів Юрій який не розібравшись в ситуації відкинув мене за ДМ. Мало того відкинув по максимальці, хоча в мене подібного покарання не було, і відкидувати на 2 години максимально не приємливо, також на мій репорт в деморгані, Юрій проігнорував всі мої слова що я Бед-Коп, і лешив мене сидіть в деморгані 2 години.. Прошу запросити докази у адміністратора на моє порушення, та можете переглянути таблицю Бед-Копів у Рафаеля Чехова - я там є. Дякую за увагу
- Доказ видачі покарання (скріншот/відео): Докази що я в деморгані та отримав покарання
- Дата походження: 18.03.2024