Олександр Бічовський
Новий гравець
- Реєстрування
- 22 Лип 2025
- Дописи
- 2
- Реакції
- 1
- Бали
- 3
1.Я, Олександр Бічовський(ID221356)
2.Хочу щоб мій бан розглянули, тому що на даному скрін шоті, я не упоминав ніякого гравця не говорив це в чіюсь сторону і в чаті я ні ским не сварився, я хотів це написати в клановий чат ми там шутили!
3.Я важаю менні дали бан ні за що! бо повних доказів немає що я говорив це комусь с тих хто був на контейнерах, томущо на даному скрін шоті виднно що я ніским не сварився в чаті.
2.Хочу щоб мій бан розглянули, тому що на даному скрін шоті, я не упоминав ніякого гравця не говорив це в чіюсь сторону і в чаті я ні ским не сварився, я хотів це написати в клановий чат ми там шутили!
3.Я важаю менні дали бан ні за що! бо повних доказів немає що я говорив це комусь с тих хто був на контейнерах, томущо на даному скрін шоті виднно що я ніским не сварився в чаті.