Розглянуто Оскарження бану для ГА, ЗГА

Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.

Ярік Танкіст

Кошовий отаман
Реєстрування
5 Лют 2025
Дописи
17
Реакції
52
Бали
16
1.Нікнейм адміністратора: Дмитро Морріс
2.Особистий нікнейм:Ярік Танкіст
3.Суть скарги:
На мою думку покарання даним адміністратором було видано не вірно тому що людина в формі НПУ поїхала на бу В ЗЗ та почала провокувати та зачіпляти людей після цього була з ним розмова під час якої він порушував Статут МВС А саме

2.7 Працівнику заборонено недбало ставитися до своєї діяльності - покарання - попередження/догана

2.20 Заборонено піддавати зниженню репутації органів міністерства внутрішніх справ (далі - МВС) - покарання - попередження/догана

2.22 Заборонено проявляти поведінку, неналежну працівнику МВС - покарання - попередження/догана

Була подана на даного працівника скарга але тільки вирізаний фрабс де не була вся ситуації
Бо провокація була не з моєї сторони а саме з його
Також Принижувати свою Фракцію діями які він робив це є не Компетентно і йому за це покарання не дали
Виходить що мені дали покарання через те що була частина ситуації де був вже розпалений конфлікт тому що була Провокація від працівника Державної структури

Даний Адміністратор видав покарання по скарзі яку я закріплю нижче на якій нема повної фіксації ситуації

Доказ видачі покарання (скріншот/відео):https://forum.ukraine-gta.com.ua/threads/non-rp-Приниження-Гідності.261744/
4.Дата походження:17.02.2025
 

vladdav2561

Новий гравець
Реєстрування
12 Лют 2025
Дописи
16
Реакції
4
Бали
6
Так давай попросим у Влад Янчук полное видео а не то что он обрезал и посмотрим кто и провоцировал и кто бегал за мной и обзывал меня
 
Останнє редагування:

Ярік Танкіст

Кошовий отаман
Реєстрування
5 Лют 2025
Дописи
17
Реакції
52
Бали
16
Друже, ти як поліцейський в тебе має бути весь відкат)) можеш його показати? А то вийшло так, що Влад закидав скаргу на тебе, але підставив, мене, і да, + спілкуватись з тобою немає взагалі бажання) чекаємо ГА, ЗГА((
 

vladdav2561

Новий гравець
Реєстрування
12 Лют 2025
Дописи
16
Реакції
4
Бали
6
если бы вы меня не окружили и ты не начал обзывать и бегать за мной сейчас бы спокойно играл сейчас строишь из себя хорошего безобидного человека аж такое чувство что на бу я говорил с совершено другим человеком и
+ тоже не хочу говорить с человеком который так относятся к полиции и к людям в форме
 
Останнє редагування:
Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.

Хто переглядає цю тему (Всього: 1, Учасників: 0, Гостей: 1)

Угорі