Ярік Танкіст
Кошовий отаман
- Реєстрування
- 5 Лют 2025
- Дописи
- 17
- Реакції
- 52
- Бали
- 16
1.Нікнейм адміністратора: Дмитро Морріс
2.Особистий нікнейм:Ярік Танкіст
3.Суть скарги:
На мою думку покарання даним адміністратором було видано не вірно тому що людина в формі НПУ поїхала на бу В ЗЗ та почала провокувати та зачіпляти людей після цього була з ним розмова під час якої він порушував Статут МВС А саме
2.7 Працівнику заборонено недбало ставитися до своєї діяльності - покарання - попередження/догана
2.20 Заборонено піддавати зниженню репутації органів міністерства внутрішніх справ (далі - МВС) - покарання - попередження/догана
2.22 Заборонено проявляти поведінку, неналежну працівнику МВС - покарання - попередження/догана
Була подана на даного працівника скарга але тільки вирізаний фрабс де не була вся ситуації
Бо провокація була не з моєї сторони а саме з його
Також Принижувати свою Фракцію діями які він робив це є не Компетентно і йому за це покарання не дали
Виходить що мені дали покарання через те що була частина ситуації де був вже розпалений конфлікт тому що була Провокація від працівника Державної структури
Даний Адміністратор видав покарання по скарзі яку я закріплю нижче на якій нема повної фіксації ситуації
Доказ видачі покарання (скріншот/відео):https://forum.ukraine-gta.com.ua/threads/non-rp-Приниження-Гідності.261744/
4.Дата походження:17.02.2025
2.Особистий нікнейм:Ярік Танкіст
3.Суть скарги:
На мою думку покарання даним адміністратором було видано не вірно тому що людина в формі НПУ поїхала на бу В ЗЗ та почала провокувати та зачіпляти людей після цього була з ним розмова під час якої він порушував Статут МВС А саме
2.7 Працівнику заборонено недбало ставитися до своєї діяльності - покарання - попередження/догана
2.20 Заборонено піддавати зниженню репутації органів міністерства внутрішніх справ (далі - МВС) - покарання - попередження/догана
2.22 Заборонено проявляти поведінку, неналежну працівнику МВС - покарання - попередження/догана
Була подана на даного працівника скарга але тільки вирізаний фрабс де не була вся ситуації
Бо провокація була не з моєї сторони а саме з його
Також Принижувати свою Фракцію діями які він робив це є не Компетентно і йому за це покарання не дали
Виходить що мені дали покарання через те що була частина ситуації де був вже розпалений конфлікт тому що була Провокація від працівника Державної структури
Даний Адміністратор видав покарання по скарзі яку я закріплю нижче на якій нема повної фіксації ситуації
Доказ видачі покарання (скріншот/відео):https://forum.ukraine-gta.com.ua/threads/non-rp-Приниження-Гідності.261744/
4.Дата походження:17.02.2025