Слава Краймз
Активний
- Реєстрування
- 13 Лип 2023
- Дописи
- 88
- Реакції
- 82
- Бали
- 23
Нікнейм адміністратора: Олександр Дилер
Особистий нікнейм: Барни Хард 171
Суть скарги: Нещодавно я був заблокований на 06 сервері за "чіти", через те, що я в жарт написав в чат перед адміном у грі: "я чітер", очевидно, що я як гравець, котрий грає дуже давно на проекті, грав на всіх серверах капти, битви за території, бізвари і нема причин, щоб сумніватись у моїй чесній грі, далі я написав оскарження та пішов з шановним ЗГА у войс, після чого мені перевидали бан, але вже на 30 днів з формулюванням:
4.8. "Обман адміністрації" - Заборонено вводити в оману адміністрацію в будь-якому виді прояву цього. | Мут до 120 хвилин / Бан від 2 днів
Приклад: гравець каже адміністратору “Я скачав чіти” тощо. | Покарання може бути видано за сказані слова, в даному випадку перманентний бан
я розумію, що по факту було від мене порушення, але термін бану не відповідає взагалі критичності порушення, тому що це ніяк ні на що не повпливало, також я не мав на меті отримати якусь вигоду від цього "обману" або наприклад зайняти якусь посаду, наприклад, коли хтось обманює адміністрацію на свій вік, щоб отримати шанс потрапити на обзвоз на адміністратора або лідера чи заступника фракції.
Фраза "я чітер", це був просто жарт та банити за це на 30 днів, на рівні з тим, що я когось обманув на гроші або образив рідних-це несправедливо, тому що я завжди негативно ставився до чітерів та ніколи сторонніми ПЗ не використовував.
Я вважаю, що терміну, який я відсидів в бані-цілком достатньо, щоб я отримав би розбан на 06 сервері, тому що мені подобається цей сервер та я хочу тут грати з друзями, а також мене не допускають на капти на інших серверах через:"Активне блокування на іншому сервері".
Прошу поставитись з розуміння до даної ситуації, П. Сергій Коваленко.
Доказ видачі покарання (скріншот/відео): тиць
Дата походження: 19.03.2025
Особистий нікнейм: Барни Хард 171
Суть скарги: Нещодавно я був заблокований на 06 сервері за "чіти", через те, що я в жарт написав в чат перед адміном у грі: "я чітер", очевидно, що я як гравець, котрий грає дуже давно на проекті, грав на всіх серверах капти, битви за території, бізвари і нема причин, щоб сумніватись у моїй чесній грі, далі я написав оскарження та пішов з шановним ЗГА у войс, після чого мені перевидали бан, але вже на 30 днів з формулюванням:
4.8. "Обман адміністрації" - Заборонено вводити в оману адміністрацію в будь-якому виді прояву цього. | Мут до 120 хвилин / Бан від 2 днів
Приклад: гравець каже адміністратору “Я скачав чіти” тощо. | Покарання може бути видано за сказані слова, в даному випадку перманентний бан
я розумію, що по факту було від мене порушення, але термін бану не відповідає взагалі критичності порушення, тому що це ніяк ні на що не повпливало, також я не мав на меті отримати якусь вигоду від цього "обману" або наприклад зайняти якусь посаду, наприклад, коли хтось обманює адміністрацію на свій вік, щоб отримати шанс потрапити на обзвоз на адміністратора або лідера чи заступника фракції.
Фраза "я чітер", це був просто жарт та банити за це на 30 днів, на рівні з тим, що я когось обманув на гроші або образив рідних-це несправедливо, тому що я завжди негативно ставився до чітерів та ніколи сторонніми ПЗ не використовував.
Я вважаю, що терміну, який я відсидів в бані-цілком достатньо, щоб я отримав би розбан на 06 сервері, тому що мені подобається цей сервер та я хочу тут грати з друзями, а також мене не допускають на капти на інших серверах через:"Активне блокування на іншому сервері".
Прошу поставитись з розуміння до даної ситуації, П. Сергій Коваленко.
Доказ видачі покарання (скріншот/відео): тиць
Дата походження: 19.03.2025