Розглянуто Оскарження бан на всі дс серверах //Для ЗКТП та КТП

Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.
Реєстрування
1 Сер 2024
Дописи
103
Реакції
162
Бали
46
1. Сервер у діскорді:Всі сервера
2. Нікнейм теха: Шульга
3. Особистий нікнейм (Discord):godgo0722
4. Суть скарги: Бан на всіх серверах бо я обізвав тех адімністратора вибачаюсь за свої дії та прошу вибачення більше такого не повториться вибачаюсь перед даним адміністратором клянусь що такого не повториться знову ( дуже важливі ці ді корди а саме чому я каптер і коли капт треба бути в діскорді і я модер клану на 02)
5: Доказ: (скриншот/відео): 6;Дата походження - 8.02.2025
 

Мстислав Подільський

Керівник Тех.Підтримки
Реєстрування
18 Лют 2023
Дописи
447
Реакції
360
Бали
68
Вітаю.

Ознайомившись з доказами і минулими порушеннями на інших Discord серверах, висновок наступний:

На інших Discord серверах розблоковані, окрім 04-го серверу. Термін блокування для цього серверу було зменшено до 3 днів з моменту надання цієї відповіді.
Думайте, будь ласка, що робите. Особливо перед старшим складом вище Вас, в цілому.

В противному випадку, при подальших фіксаціях критичних порушень — оскарження буде ускладненим.

Розглянуто.
 
Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.

Хто переглядає цю тему (Всього: 0, Учасників: 0, Гостей: 0)

Угорі