jorik_nastile
Новий гравець
- Реєстрування
- 29 Січ 2024
- Дописи
- 1
- Реакції
- 0
- Бали
- 1
Ім'я адміністратора: -
Ім'я користувача: Максим Стилек
Суть скарги: Античит забанив мене просто так. В мене були проблеми з глово (я навіть звертався до адміністраторів), я не міг влаштуватися туди , але коли я зрештою туди влаштувався, я не зрозумів, куди мені поїхати, не було жодної мітки. Я виходжу з автомобіля (Renault Duster), натискую кнопку для звільнення, а потім знову натискую, щоб влаштуватися на роботу (заходжу в меню), і мене тут же телепортує під карту, і з'являється повідомлення "Вас забанив Anticheat".
Доказ видачі покарання (скріншот/відео):
Ім'я користувача: Максим Стилек
Суть скарги: Античит забанив мене просто так. В мене були проблеми з глово (я навіть звертався до адміністраторів), я не міг влаштуватися туди , але коли я зрештою туди влаштувався, я не зрозумів, куди мені поїхати, не було жодної мітки. Я виходжу з автомобіля (Renault Duster), натискую кнопку для звільнення, а потім знову натискую, щоб влаштуватися на роботу (заходжу в меню), і мене тут же телепортує під карту, і з'являється повідомлення "Вас забанив Anticheat".
Доказ видачі покарання (скріншот/відео):