Владислав Хомс
꧁༺L.Sacred ༻꧂
- Реєстрування
- 26 Чер 2022
- Дописи
- 202
- Реакції
- 207
- Бали
- 48
- Нікнейм адміністратора: Сергій Пасечник
- Особистий нікнейм: Владислав Хомс
- Суть скарги: Доброго дня, шановна адміністрація.
Я отримав бан/покарання за DM GZ. Хочу подати оскарження та пояснити дану ситуацію.
Я приїхав поповнювати бізнес,людина котра перша по мені почала стріляти до цього хотіла мене вбити,після того як я його вбив адміністратор чомусь не надав йому покарання,я визнаю свою вину коли вбив 2 гравця котрий крав мою машину(це моя вина що я так зробив) а з іншого погляду це моя машина і це крадіжник(ніхто не буде дивитися як його автівку крадуть) після чого приїхав його друг та почав мене дбшити і знову адміністратор напевно не видав йому покарання а тільки мені,чому саме так,я і ще 2 людини порушували правила а покарання тільки мені,прошу ГА/ЗГА розглянути цю скаргу та зменшити срок бану або видати мені деморган по правилу - "DM in GZ" - DeathMatch in Green Zone - доведення гравця до несвідомого стану в зеленій зоні. | Деморган 120-180 хвилин, при повторному порушенні Варн
Примітка: є винятки описані в окремих правилах щодо різної RP ситуації, наприклад, напад на інкасаторів / напад на ВЧ з дотриманням усіх умов зазначених в правилах - покарання не застосовується, та в подібних ситуаціях описаних відповідними правилами, також дозволено захищатись від нападу на державну територію (об’єкт) тощо. Стріляти у відповідь в зеленій зоні заборонено (карається деморганом).
Та питання чому адміністратор видав мені блокуваня коли у правилі написано Деморган 120-180 хвилин, при повторному порушенні Варн
Я визнаю свою провину, повівся на провокації гравців.Та прошу адміністрацію перерозглянути данну ситуацію і видати вірне рішення.Дякую!!!
З повагою Владислав Хомс- Доказ видачі покарання (скріншот/відео):
- Дата походження:06.10.2025
Останнє редагування: