Одін Білор
BILOR
- Реєстрування
- 22 Жов 2023
- Дописи
- 134
- Реакції
- 55
- Бали
- 31
1. Сервер у діскорді:02
2. Нікнейм теха:
3. Особистий нікнейм (Discord):sl.mkk
4. Суть скарги:
Добрий день, КТП/ЗКТП Discord 02! Я звертаюся до вас повторно з проханням розглянути моє оскарження щодо блокування мого акаунта. Мені вже відмовляли в трьох попередніх зверненнях, але хочу наголосити, що я визнаю свою помилку, яка призвела до конфліктної ситуації. Так, я справді поширив фотографію одного з колишніх адміністраторів. На момент публікації мною керували емоції, і я визнаю, що це було некоректно та порушило правила вашого серверу. Але хочу пояснити свою позицію: це сталося в результаті довготривалого конфлікту з цим адміністратором, і в мене не було мети нашкодити спільноті чи будь-кому іншому. З моменту блокування я зрозумів свої помилки та готовий прийняти умови для розблокування. Якщо ви вважаєте це необхідним, я видалю всі відповідні матеріали та утримаюся від подібних дій у майбутньому. Прошу вас переглянути це рішення ще раз, оскільки я зацікавлений у поверненні на сервер і хочу продовжувати брати участь у його житті з дотриманням усіх правил. Сподіваюся на ваше розуміння і готовий до подальшого діалогу.Я вже просидів в бані півтора місяці+,тому зрозумів свою помилку.
5. Доказ: (скриншот/відео):-
6. Дата походження:25.11.24
2. Нікнейм теха:
3. Особистий нікнейм (Discord):sl.mkk
4. Суть скарги:
Добрий день, КТП/ЗКТП Discord 02! Я звертаюся до вас повторно з проханням розглянути моє оскарження щодо блокування мого акаунта. Мені вже відмовляли в трьох попередніх зверненнях, але хочу наголосити, що я визнаю свою помилку, яка призвела до конфліктної ситуації. Так, я справді поширив фотографію одного з колишніх адміністраторів. На момент публікації мною керували емоції, і я визнаю, що це було некоректно та порушило правила вашого серверу. Але хочу пояснити свою позицію: це сталося в результаті довготривалого конфлікту з цим адміністратором, і в мене не було мети нашкодити спільноті чи будь-кому іншому. З моменту блокування я зрозумів свої помилки та готовий прийняти умови для розблокування. Якщо ви вважаєте це необхідним, я видалю всі відповідні матеріали та утримаюся від подібних дій у майбутньому. Прошу вас переглянути це рішення ще раз, оскільки я зацікавлений у поверненні на сервер і хочу продовжувати брати участь у його житті з дотриманням усіх правил. Сподіваюся на ваше розуміння і готовий до подальшого діалогу.Я вже просидів в бані півтора місяці+,тому зрозумів свою помилку.
5. Доказ: (скриншот/відео):-
6. Дата походження:25.11.24