Глебасик Моралиc
Отаман
- Реєстрування
- 9 Бер 2024
- Дописи
- 66
- Реакції
- 31
- Бали
- 21
1.Максим Петрушка
2.Глебасик Моралис[63169]
3.Хотів би вибачатися перед Віктором Миколайовичем за те що сильно порушив правило серверу а саме Розпал Міжнаціональної Ворожнечі. Таке порушення в мене вперше, я просто був погано ознайомлений з правилами Я каюсь перед вами і обіцяю більше так не порушувати, прошу на перший раз мене вибачити та розблокувати. Тому сподіваюсь ви пане Віктор Миколайович зможете мене на перший раз вибачити. В наступний раз я буду уважнішим і буду більше ознайомлений з правилами серверу аби більше їх не порушувати. Очікую вашої відповіді.
4.
5.15.08.25
2.Глебасик Моралис[63169]
3.Хотів би вибачатися перед Віктором Миколайовичем за те що сильно порушив правило серверу а саме Розпал Міжнаціональної Ворожнечі. Таке порушення в мене вперше, я просто був погано ознайомлений з правилами Я каюсь перед вами і обіцяю більше так не порушувати, прошу на перший раз мене вибачити та розблокувати. Тому сподіваюсь ви пане Віктор Миколайович зможете мене на перший раз вибачити. В наступний раз я буду уважнішим і буду більше ознайомлений з правилами серверу аби більше їх не порушувати. Очікую вашої відповіді.
4.
5.15.08.25