Дмитро Авторітетов
I am always come back
- Реєстрування
- 20 Тра 2023
- Дописи
- 293
- Реакції
- 255
- Бали
- 108
- Нікнейм адміністратора:Олег Романович
- Особистий нікнейм:Джиммі Тейлор
- Суть скарги:Доброї ночі,пишу оскарження у звʼязку з тим що хочу повернутися на посаду адміністратора пояснюю:був на посаді адміністратора (4)рівня працював та допомагав 04 серверу на протязі 4 місяців дуже влився в колектив та досі сумую за такими крутими колегами(пішов з посади адміністратора за власним бажанням)хочу та маю бажання повернутися на посаду адміністратора але на жаль не можу повернутися тому що отримав покарання за образу адміністрації,а саме блокування облікового запису.Поговоривши з ГА він мені сказав що по правилам повинно пройти 6 місяців і після того я зможу повернутися на посаду адміністратора.Пане Коваленко прошу мене зрозуміти…виникла конфліктна ситуація з адміністратором(нікнейм адміністратора:Олександр Кондратюк)після зроблених ним дій я не витримав та вирішив висловити свою думку йому в особисті повідомлення,після цього отримав покарання за образу адміністрації(блокування на 14 днів)по максимальному терміну,хочу наголосити на тому що до цього подібних ситуацій не було і я ніколи не ображав адміністрацію проєкту,після того як я отримав блокування одразу ж написав оскарження яке мені схвалили(знизу прикріплю посилання на оскарження).
Це був мій перший випадок порушення, і я обіцяю уникати подібних ситуацій у майбутньому та вирішувати будь-які конфлікти без образ.
Прошу зменшити термін,щоб я міг знову допомагати та слідкувати за гравцями серверу.
Дякую за розгляд мого оскарження.
З повагою,
[Джиммі Тейлор] - Доказ видачі покарання (скріншот/відео):Посилання на Оскарження блокування!
- Дата походження:17.03.24