Олег Степаненко_1
Отаман
- Реєстрування
- 10 Гру 2024
- Дописи
- 113
- Реакції
- 29
- Бали
- 33
- Нікнейм адміністратора: Олександр Клименко
- Особистий нікнейм: Олег Степаненко
- Суть скарги: Подав скаргу на гравця за DM in GZ, після того мені видали покарання FD in GZ+ PG. З FD я спочатку не був згідний, але потім частково погодився з покаранням, хоча сумнів всеодно є тому, що хоч це і була зелена зона, але це було в цілях самозахисту (не провокація!). ТОму прохання адміністратора ознайомитись з визначеннями слів провокація та самозахист. Це різне. Але з покаранням PG я не згідний взагалі від слова зовсім, оскільки ("PG" - Powergaming - уявлення гравцем себе супергероєм, відсутність інстинкту самозбереження, також враховуються випригування з потягу на ходу, стрибання під потяг, тощо. | Деморган 15-60 хвилин). На відео чітко показано, що супергероєм я себе не уявляв, а просто підійшов і вибивав зброю з рук гравця, але через розробку гри тут нема такої дії під час ударів як виламування зброї з рук тому це виглядало як удари в живіт, груди і т.д. Супергероєм я себе не вважав, а хотів як у фільмах показують коли зброю вибивають з рук. Прошу винести справедливий вердикт, І якщо хтось з нас не правий роз'яснити чітко чи мені чи адміністратору що до чого.
- Доказ видачі покарання (скріншот/відео): скріншот виданих покарань тиць, відео
- Дата походження: 06.02.2024