Відмовлено Оскарження отриманого покарання

Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.
Реєстрування
10 Гру 2024
Дописи
113
Реакції
29
Бали
33
  1. Нікнейм адміністратора: Олександр Клименко
  2. Особистий нікнейм: Олег Степаненко
  3. Суть скарги: Подав скаргу на гравця за DM in GZ, після того мені видали покарання FD in GZ+ PG. З FD я спочатку не був згідний, але потім частково погодився з покаранням, хоча сумнів всеодно є тому, що хоч це і була зелена зона, але це було в цілях самозахисту (не провокація!). ТОму прохання адміністратора ознайомитись з визначеннями слів провокація та самозахист. Це різне. Але з покаранням PG я не згідний взагалі від слова зовсім, оскільки ("PG" - Powergaming - уявлення гравцем себе супергероєм, відсутність інстинкту самозбереження, також враховуються випригування з потягу на ходу, стрибання під потяг, тощо. | Деморган 15-60 хвилин). На відео чітко показано, що супергероєм я себе не уявляв, а просто підійшов і вибивав зброю з рук гравця, але через розробку гри тут нема такої дії під час ударів як виламування зброї з рук тому це виглядало як удари в живіт, груди і т.д. Супергероєм я себе не вважав, а хотів як у фільмах показують коли зброю вибивають з рук. Прошу винести справедливий вердикт, І якщо хтось з нас не правий роз'яснити чітко чи мені чи адміністратору що до чого.
  4. Доказ видачі покарання (скріншот/відео): скріншот виданих покарань тиць, відео
  5. Дата походження: 06.02.2024
 

Вікторія Коваленко

02 | Західна Україна
Активний гравець
Реєстрування
6 Січ 2023
Дописи
2,268
Реакції
716
Бали
213
Вітаю, розглянувши Вашу скрагу, можу винести наступний вердикт:
Покарання видано доцільно. По Вам стріляють зі зброї, а Ви спочатку стояли, а потім почали бити людин руками, що не є реалістично.
Відмовлено
 
Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.

Хто переглядає цю тему (Всього: 1, Учасників: 0, Гостей: 1)

Угорі