Розглянуто Оскарження та вибачення для ЗГА

Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.

Пабло Шадоу

«Vivere militare est»
Реєстрування
26 Жов 2023
Дописи
157
Реакції
161
Бали
48
1. Нікнейм адміністратора: Данило Шульга
2. Особистий нікнейм: Павло Малюк
3. Суть скарги: Вітаю шановна старша адміністрація, вчора я отримав покарання у вигляді блокування акаунту на 7 днів. Так дійсно я поступив вчора не гарно і ображав людей, за що хотів би принести свої вибачення так як все сказано було сплеском емоцій і я шкодую за свої слова. Та проте я вважаю що не міг наговорити аж на 7 днів бану так як батьків я не ображав, а також там було багато людей які мене провокували та перші почали ображати мене щоб вивести на емоції і злити мій клан. Також прошу звернути увагу що ближчих пів року я майже не отримував покарання за образи та старався уникати конфліктів з такими особами. Прошу адміністрацію переглянути дане оскарження та скоротити покарання. Зі своєї сторони постраюсь тримати язик за зубами.
4. Доказ видачі покарання (скріншот/відео): klik
5. Дата походження: 26.02.2025
 
Останнє редагування:
Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.

Хто переглядає цю тему (Всього: 0, Учасників: 0, Гостей: 0)

Угорі