Astrall
ExizeFamQ <3
- Реєстрування
- 25 Січ 2024
- Дописи
- 292
- Реакції
- 291
- Бали
- 66
- Нікнейм адміністратора: Сергій Герасько
- Особистий нікнейм: Максімка Білоусік
- Суть скарги: Вітаю щойно трапилась така ситуація, адміністратор з яким у мене був конфлікт коли він ще не був на адмінці Сергій Герасько, в спєкі за мною 24/7, пояснюю ситуацію ми з другом сиділи в войсі клана, в мене там був мут та ми з ним по рофлу оскали друг друга, він мене в дс, а я у грі так як у меня в дс мут, ну і адмін як завжди хоче по максималкі мені помститись. Він мені видав покарання за образу гравців бан на 4 дні. Я не згоден з цим тому що в мене за останню неділю тільки 3 мута. Та + мій соклан, друг Нікітос Кензо під скаргою може підтвердити що це був рофл. Тому прошу змінити термін покарання на мут, або навіть зняти, тому що адмін без вагомої причини спєкає за мною. Дякую за розуміння!
Предвзяте ставлення до гравців заборонено<3 - Доказ видачі покарання (скріншот/відео): тик
- Дата походження: 08.04.2024