Відмовлено Оскарження

Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.

Джеймс Голий

Кошовий отаман
Реєстрування
7 Жов 2023
Дописи
277
Реакції
63
Бали
33
  1. Нікнейм адміністратора: Василь Перегінець
  2. Особистий нікнейм: Джеймс Батькович
  3. Суть скарги: Вітаю! На лідера нашого клану подали скаргу на форум за РК, погоджуюсь від лідера клану було рк,але,як може бути дм та дм кар,якщо між кланами війна!Прошу оскаржити хоча б 1 догану
  4. Доказ видачі покарання (скріншот/відео):Скарга
  5. Дата походження:14.01.25
 

Василь Перегінець

ЗГС Неоф | Західна Україна
Куратор лідерів
Реєстрування
29 Бер 2023
Дописи
3,588
Реакції
1,392
Бали
253
Вітаю!
Так, дійсно, між вашим кланом і кланом Avengers є війна кланів, що дозволяє вбивати один одного, але DM і DM Car було видано вашому лідеру через те, що він порушив основні положення кланової політики в розділі "Кланові війни", а саме:
Кланові війни - це одна з особливостей Role Play процесу для кланів, але деякі гравці ігнорують одне важливе правило: не можна вбивати гравців, без схваленої війни, за це порушення ви отримаєте покарання за DM, також суворо заборонено вбивство гравців ворожих кланів, коли вони на роботах.

Тоноване авто - По принципам
RolePlay ви не можете бачити хто сидить в тонованому авто, у разі, якщо ви не знаєте, хто в машині і хочете впевнитись, що в машині ворожий клан, ви маєте попросити опустити вікна.
Наприклад: "Вітаємо, опустіть вікна", якщо гравець не опускає вікна і починає тікати, ви можете відкрити вогонь по КОЛЕСАМ авто (ні в якому разі не по людині - покарання за DM), щоб зупинити транспорт та продовжити РП.

Тобто, якщо ви переглянете скаргу, яка була написана на вашого лідера, і якщо ви переглянете відео, то ваш лідер цІ пункти порушив, і тому це зарахували йому за DM.

Щодо доган, одна догана була видана за RK від лідера, і ще одна - за DM і NonRP, також від лідера клану.


Очікуйте відповідь від ГА/ЗГА.
 

Олег Галицький

Керівник UKRAINE GTA
Керівник
Реєстрування
14 Бер 2023
Дописи
7,328
Реакції
5,069
Бали
253
Вітаю!
Розглянувши скаргу, виношу вердикт:


На жаль, посилання у мене не відкривається та я не можу детально ознайомитись з ситуацією.
Але вам вище відповів адміністратор щодо цієї ситуації та чи є можливість оскарження, ознайомлюючись з ним - не бачу підстави для оскраження.


[Відмовлено]
 
Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.

Хто переглядає цю тему (Всього: 0, Учасників: 0, Гостей: 0)

Угорі