Ель Капоне
Шановний гравець
- Реєстрування
- 2 Кві 2023
- Дописи
- 102
- Реакції
- 41
- Бали
- 33
Нікнейм адміністратора:Віктор Миколайович
Особистий нікнейм:Ель Мака
Суть скарги: Оскарження: Бажаю Здоровья шановний Віктор Миколайович, вчера мене забанили за "Обман Адміністрації", Хотів би сказати що я на справді нікого не обманював, так як обман це-Обман (або брехня) — свідома спроба (успішна чи ні), приховати та/або сфабрикувати (маніпулювати) фактичну чи/і емоційну інформацію, усними чи/і невербальними засобами, щоб створити або підтримати в іншій чи іншій думці, яку сам комунікатор вважає хибним.В моїй же ситаіції, (С моей сторони) Обману не було, так як питання "Чи це твій аккаунт?" Або "Ти грав на цьому акаунти?"не було, с приводу скарг таких запитань не було типу "В тебе ники не совпадають с форумним ніком, Це обман админов, чи ти щось приховуешь?" Якби були такі запитання то я відповів би, а так запитань не було, або ще щось, тому я би хотів щоб мене оскаржели так як на пряму чи на коротку я нікого не обманював, Я би не ставь обманювати свідомо, та не свідомо Адмінистраторов, так як це наказуємо, Обману с моей сторони я вважаю що не було, так ники не совпадають так к в тот момент я грав на твинку, і скаргу заливал с твинка, як би я міг то яб залив скаргу через другий аккаунт на форумі, але там я не міг заливати скарги (Не розумію щого) тому шановний ГА, я вважаю що я правий), ДЯкую вам за увагу, бажаю гарного дня
Доказ видачі покарання (скріншот/відео): нище
Дата походження: 17.05.2025
Особистий нікнейм:Ель Мака
Суть скарги: Оскарження: Бажаю Здоровья шановний Віктор Миколайович, вчера мене забанили за "Обман Адміністрації", Хотів би сказати що я на справді нікого не обманював, так як обман це-Обман (або брехня) — свідома спроба (успішна чи ні), приховати та/або сфабрикувати (маніпулювати) фактичну чи/і емоційну інформацію, усними чи/і невербальними засобами, щоб створити або підтримати в іншій чи іншій думці, яку сам комунікатор вважає хибним.В моїй же ситаіції, (С моей сторони) Обману не було, так як питання "Чи це твій аккаунт?" Або "Ти грав на цьому акаунти?"не було, с приводу скарг таких запитань не було типу "В тебе ники не совпадають с форумним ніком, Це обман админов, чи ти щось приховуешь?" Якби були такі запитання то я відповів би, а так запитань не було, або ще щось, тому я би хотів щоб мене оскаржели так як на пряму чи на коротку я нікого не обманював, Я би не ставь обманювати свідомо, та не свідомо Адмінистраторов, так як це наказуємо, Обману с моей сторони я вважаю що не було, так ники не совпадають так к в тот момент я грав на твинку, і скаргу заливал с твинка, як би я міг то яб залив скаргу через другий аккаунт на форумі, але там я не міг заливати скарги (Не розумію щого) тому шановний ГА, я вважаю що я правий), ДЯкую вам за увагу, бажаю гарного дня
Доказ видачі покарання (скріншот/відео): нище
Дата походження: 17.05.2025
Останнє редагування модератором: