Вітаю, шановний гравець
Давайте розберемо по пунктам:
1. Для того, щоб Ви відкрили вогонь, потрібно мати ІС причину, дати попередження про зупинку транспортного засобу і якщо ігнорують - можна відкрити вогонь. У Вас же жодної РП причини не було - порушення номер 1
2. Ви перші відкрили вогонь по працівнику НПУ, в такому випадку правило PG не діє - порушень не виявлено
3. Стрільба з водійського місця. Якщо дивитися фрапс уважно, то коли працівник НПУ відкрив вогонь у відповідь з водійського місця - він не їхав далі, а відпустив газ, що не являється порушенням. Як тільки Ви покинули автомобіль - працівник відразу вийшов та продовжив перестрілку. Ітог: Порушень від працівника не виявлено.
4. Порушення FD від Вас: Повторюсь, для відкривання вогню потрібна ІС причина та обставини, в яких Вас не було. Порушення номер 2
Очікуйте відповіді від ЗГА
Приємної гри на UKRAINE GTA