Зачинено Оскарження

Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.

Назар Запорожець

Шановний гравець
Реєстрування
2 Сер 2023
Дописи
147
Реакції
43
Бали
71
  1. Нікнейм адміністратора: Сергій Пасечник
  2. Особистий нікнейм: Назар Запорожець
  3. Суть скарги: Неправильна видача покарання, працівник НПУ на ходу стріляє з водійського місця що є не можливим. Я відкрив вогонь по колесам, піля чого він відкрив вогонь з водійського, я стріляв коли авто ще рухалось. В працівника НПУ має бути ПГ так як нас в авто було 3, він не може відкривати огонь по 3м озброєним людям
    1.Прошу переглянути відеозапис з 1:25 там працівника НПУ попросили не забирати авто або йому буде худо
    2.1:53 він забирає авто яке нормально стоїть під будинком власника самого авто біля якого і є власник
  4. 3.1:58 я йому кажу стій він просто їде не дивлячись на те що в мене в руках зброя
    4.Коли ми виїхали з ЗЗ було відкрито вогонь по колесам так як він забрав авто яке було нормально припарковане нащо він відкрив вогонь з водійського місця (навіть якщо він пустив газ це не є можливим), пфісля чого пішла перестрілка
  5. Доказ видачі покарання (скріншот/відео):https://forum.ukraine-gta.com.ua/threads/Стрільба-з-вікна-pg.300772/
  6. Дата походження:22.06
 
Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.

Хто переглядає цю тему (Всього: 0, Учасників: 0, Гостей: 0)

Угорі