Назар Запорожець
Шановний гравець
- Реєстрування
- 2 Сер 2023
- Дописи
- 147
- Реакції
- 43
- Бали
- 71
- Нікнейм адміністратора: Сергій Пасечник
- Особистий нікнейм: Назар Запорожець
- Суть скарги: Неправильна видача покарання, працівник НПУ на ходу стріляє з водійського місця що є не можливим. Я відкрив вогонь по колесам, піля чого він відкрив вогонь з водійського, я стріляв коли авто ще рухалось. В працівника НПУ має бути ПГ так як нас в авто було 3, він не може відкривати огонь по 3м озброєним людям
1.Прошу переглянути відеозапис з 1:25 там працівника НПУ попросили не забирати авто або йому буде худо
2.1:53 він забирає авто яке нормально стоїть під будинком власника самого авто біля якого і є власник - 3.1:58 я йому кажу стій він просто їде не дивлячись на те що в мене в руках зброя
4.Коли ми виїхали з ЗЗ було відкрито вогонь по колесам так як він забрав авто яке було нормально припарковане нащо він відкрив вогонь з водійського місця (навіть якщо він пустив газ це не є можливим), пфісля чого пішла перестрілка - Доказ видачі покарання (скріншот/відео):https://forum.ukraine-gta.com.ua/threads/Стрільба-з-вікна-pg.300772/
- Дата походження:22.06