Діма Азов
-[КМС ПО ФОРУМУ]-
- Реєстрування
- 7 Вер 2024
- Дописи
- 416
- Реакції
- 151
- Бали
- 63
1.Денис Верман
2.Діма Азов
3. я подавав скарги 2 на гравця за дм і фд розглянувши дану скаргу адміністратор видав мені покарання за FD in GZ Я вибачаюсь але поясніть коли по мені відкривають вогонь то я немаю право будучі ще в організації по формі відповісти вогнем у відповідь? тобто чекати поки мене вбють так? я прошу вашої адикватності та забрати в мене дане покарання щоб я неперебував у деморгані.
4.Фото покарання тиць
5.13.07.2025
2.Діма Азов
3. я подавав скарги 2 на гравця за дм і фд розглянувши дану скаргу адміністратор видав мені покарання за FD in GZ Я вибачаюсь але поясніть коли по мені відкривають вогонь то я немаю право будучі ще в організації по формі відповісти вогнем у відповідь? тобто чекати поки мене вбють так? я прошу вашої адикватності та забрати в мене дане покарання щоб я неперебував у деморгані.
4.Фото покарання тиць
5.13.07.2025