Розглянуто Оскарження

Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.

Руби Фьюз

Козак
Реєстрування
17 Лют 2026
Дописи
5
Реакції
14
Бали
8
1. Ваш нікнейм: Руби Фьюз
2. Нікнейм адміністратора: Ден Річезе,Тімур Волков
3. Суть скарги:
Добрий день! Прошу переглянути моє блокування.

Я не думала, що за фразу: «Я не хочу з вами розмовляти» можна отримати бан на 4 дні. Знаючи ставлення даного адміністратора до мене ще з того часу, коли він не був на адмінці, та враховуючи, що практично при кожному його виклику у нас виникали конфлікти й я стикалася з упередженим ставленням, можу сказати, що, запитуючи мене, чи хочу я отримати бан, він у підсумку цього й домігся.

Я не розумію, як виходить, що за фрази «адміни лохи», «заїбали» та обговорення дій адміністрації видають мут, а мені за фразу «Я не хочу з вами розмовляти» видають бан. Зауважу, що я навіть зверталася до вас на «Ви», тобто шанобливо.

Невже це такий злочин, за який необхідно банити? Я вже звикла до того безладу, який зараз відбувається, але банити ні за що — просто через непорозуміння між нами — це вже занадто. Я лише сказала, що якщо не можуть звільнити палатку, то нехай ідуть, тим самим звільняючи їх від мого репорту.

З Деном я не хочу мати жодних справ після його аморальної поведінки поза адмінкою та упередженого ставлення до мене вже на адмінці. Я не вважаю, що вчинила щось настільки серйозне, щоб заслуговувати на бан. Прошу також звернути увагу, що причиною покарання вказано «неповажне ставлення», хоча я навіть зверталася на «Ви» і він навіть прийшлов подивитися на мене ,коли мені видали бан.

Прошу об'єктивно переглянути цю ситуацію та моє покарання.

4. Доказ отриманого покарання (скриншот/відео):
1782040565950.png

5.Дата порушення: 21.06.2026
 

Вкладення

  • 1782040504323.png
    1782040504323.png
    938.1 Кб · Перегляди: 16

Ксенія Київська

ГА | Північна Україна
Головний Адміністратор
Реєстрування
23 Січ 2025
Дописи
2,204
Реакції
615
Бали
253
Вітаю
Вас було розблоковано , з адміністратором буде проведена бесіда.
Розглянуто
 
Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.

Хто переглядає цю тему (Всього: 0, Учасників: 0, Гостей: 0)

Угорі