Руби Фьюз
Козак
- Реєстрування
- 17 Лют 2026
- Дописи
- 5
- Реакції
- 14
- Бали
- 8
1. Ваш нікнейм: Руби Фьюз
2. Нікнейм адміністратора: Ден Річезе,Тімур Волков
3. Суть скарги:
Добрий день! Прошу переглянути моє блокування.
Я не думала, що за фразу: «Я не хочу з вами розмовляти» можна отримати бан на 4 дні. Знаючи ставлення даного адміністратора до мене ще з того часу, коли він не був на адмінці, та враховуючи, що практично при кожному його виклику у нас виникали конфлікти й я стикалася з упередженим ставленням, можу сказати, що, запитуючи мене, чи хочу я отримати бан, він у підсумку цього й домігся.
Я не розумію, як виходить, що за фрази «адміни лохи», «заїбали» та обговорення дій адміністрації видають мут, а мені за фразу «Я не хочу з вами розмовляти» видають бан. Зауважу, що я навіть зверталася до вас на «Ви», тобто шанобливо.
Невже це такий злочин, за який необхідно банити? Я вже звикла до того безладу, який зараз відбувається, але банити ні за що — просто через непорозуміння між нами — це вже занадто. Я лише сказала, що якщо не можуть звільнити палатку, то нехай ідуть, тим самим звільняючи їх від мого репорту.
З Деном я не хочу мати жодних справ після його аморальної поведінки поза адмінкою та упередженого ставлення до мене вже на адмінці. Я не вважаю, що вчинила щось настільки серйозне, щоб заслуговувати на бан. Прошу також звернути увагу, що причиною покарання вказано «неповажне ставлення», хоча я навіть зверталася на «Ви» і він навіть прийшлов подивитися на мене ,коли мені видали бан.
Прошу об'єктивно переглянути цю ситуацію та моє покарання.
4. Доказ отриманого покарання (скриншот/відео):
5.Дата порушення: 21.06.2026
2. Нікнейм адміністратора: Ден Річезе,Тімур Волков
3. Суть скарги:
Добрий день! Прошу переглянути моє блокування.
Я не думала, що за фразу: «Я не хочу з вами розмовляти» можна отримати бан на 4 дні. Знаючи ставлення даного адміністратора до мене ще з того часу, коли він не був на адмінці, та враховуючи, що практично при кожному його виклику у нас виникали конфлікти й я стикалася з упередженим ставленням, можу сказати, що, запитуючи мене, чи хочу я отримати бан, він у підсумку цього й домігся.
Я не розумію, як виходить, що за фрази «адміни лохи», «заїбали» та обговорення дій адміністрації видають мут, а мені за фразу «Я не хочу з вами розмовляти» видають бан. Зауважу, що я навіть зверталася до вас на «Ви», тобто шанобливо.
Невже це такий злочин, за який необхідно банити? Я вже звикла до того безладу, який зараз відбувається, але банити ні за що — просто через непорозуміння між нами — це вже занадто. Я лише сказала, що якщо не можуть звільнити палатку, то нехай ідуть, тим самим звільняючи їх від мого репорту.
З Деном я не хочу мати жодних справ після його аморальної поведінки поза адмінкою та упередженого ставлення до мене вже на адмінці. Я не вважаю, що вчинила щось настільки серйозне, щоб заслуговувати на бан. Прошу також звернути увагу, що причиною покарання вказано «неповажне ставлення», хоча я навіть зверталася на «Ви» і він навіть прийшлов подивитися на мене ,коли мені видали бан.
Прошу об'єктивно переглянути цю ситуацію та моє покарання.
4. Доказ отриманого покарання (скриншот/відео):
5.Дата порушення: 21.06.2026