Іван22
Новий гравець
- Реєстрування
- 16 Бер 2025
- Дописи
- 4
- Реакції
- 0
- Бали
- 1
- Нікнейм адміністратора: АС #158
- Особистий нікнейм: Саша Адамов
- Суть скарги: так , як я, вважаю ,що я виновати в ЗП і прошу вибаченя в адміністрації і більше такого не повториться благаю розбанити ак . А якщо ні то хоч дайте інформацію скільки часу буде той бан. з повагою до вас
- Доказ (скріншот/відео):----