Олександp Шмідт
Всех снять- все поднять
- Реєстрування
- 25 Лис 2022
- Дописи
- 218
- Реакції
- 105
- Бали
- 48
ДИТИНСТВО
Народився 24.05.2002 року в селі Широкине на Донечинні,в сім'ї звичайного рибалки та домогоспадарки.Мав старшого брата різниця у віці з яким була 15 років.Брат Сашка був зірвиголова з самого дитинства,з того все і почалося.Брат Сашка почав водитися з не останніми людьми в кримінальному світі,бо згодом почав продавати заборонені речовини,після чого був ув'язенний на 3 роки.Коли він хотів повернутися додому батько та мати вигнали його на подвір'я,але Сашку завжди був цікавий рідний брат,чим він займався,де він жив після вигону батьків і він дуже хотів зустрітись з братом,але незабаром дізнався що брата вже немає в живих,як казав його друг,він поїхав на діло,де повинен був передати наркотичні речовини працівнику міліції,але той замість грошей приніс кайданки та пістолет для затримання брата Сашка,але він не підозрював що брат приїде не сам,після чого почалася перестрілка де брат Сашка отримав поранення несумісне з життям,після чого Сашко вирішив помстится всій правоохорнній владі та робітникам.
ЮНІСТЬ
З роками Сашко почав забувати образи та цілі які він собі дав,почав займатись спортом але в 2014 році коли Сашку було 12 почалася війна і родина була вимушенна виїзджати з села до сусіднього міста Маріуполя.Але стрес зробив свою справу і Сашко почав згадувати свої цілі щоб помститися за брата,бо в місті міліція відносилась до людей як до бруду,Сашко записався на секції по бойовим мистецтвам,щоб ходити і виловлювати всіх негідних прицтавників закону,Сашко знайшов собі компанію злочинців які хотіли помсти.Сашко вирішив що хоче робити всі свої плани через СБУ,та почав готуватися щоб вступити до лав,він почав навчатися в академії поліції щоб далі перевестить до лав служби безпеки України.
ДОРОСЛЕ ЖИТТЯ
Після закінчення академії та прибуття до лав поліції,Сашко негайно почав просити перевод до СБУ,задля виконання своєї мети.Після переводу до служби безпеки,він почав налагуджувати свої старі зв'язки з злочинцями та їх угрупуваннями для поточної інформації,про людей які були присутні до вбивства брата Сашка.Але бандити знали і свою вигоду для цього,бо Сашко надавав їм інформацію,про те де і коли можуть бути рейди,засади,тощо.З часом незаконні угрупування,почали все більше і більше надавати інформації,про те як саме та за якихобставин вбили його брата,почали вспливати перші імена.Сашко наказав одному із злочинців сидящих у в'язниці,прослідкувати за першою особою,а замість цього він вкраде та спале його діло,та випустить на волю,злочинець погодився та почав слідкувати за першою людиною.Сашко дізнався всі адреси першого чоловіка,та почав робити компромат та снага до помсти була набагато сильніша ніж його терпіння і він не втримався та взявши пістолет з глушником,пішов до того чоловіка додому,Сашко знав що дублікат ключей лежить в поштовій скрині,та без всякого шуму зайшов в квартиру,до людини яка була причасна до вбивства,та почав чекати,коли чоловік повернувся додому його чекав сюрприз,але радості від цього сюрпризу було мало,коли він відкрив двері квартири,його застрів пістолет націлений йому в обличчя,Сашко сразу почав його допитувати про все що він знає,на цейдопит не пішло багато часу бо,бо ций чоловік був слабкохарактерною людиною,та все розвповів,після чого Сашко застрелив його прямим пострілом у його макітру.Далі після полученою інформації,Сашко почав мститися кожній особі,чиї ім'я назван вже покійний мент,а коли діло пройшлодо останнього чоловіка,він разказав що не тільки міліція була при справах,але ще й давні знайомі Сашка,котрі псевдодопомогали йому,він вбив останього причастного до вбивста міліцуйського,та почав цікавитися чому його так званні друзі захотіли прибрати його брата.Сашко підійшов до кримінального автаритета по сумістництву глава цієї опг,та почав завдавати питання,після чого глава опг відповів Сашку так:"Ты слишком много знаешь,для своего маленьного ума",та дістав пістолет і зробив постріл в Сашка,але на щастя,Сашко був кмітливий та одягнув броніжилет.Але після пострілу Сашко впав та почав вдавати мертвого,а коли його вбивця відвернувся Сашко вистрілив йому прямісенько в голову,після чого встав,подивися на все це,посміхнувся,та сказав:"Ум у меня хоть и маленький,за то за брата отомстил".
НАШІ ДНІ
Після помсти Сашко попросив перевод до Служби безпеки міста Дніпра,щоб меньше було спогадів про цю так звану пригоду,Сашко з часом став підполковником та командиром спецпідрозділу Альфа,а згодом і заступником генерала ГУ СБУ м.Дніпра,та став на посаду полковника,але не все так як хотілось бути,ті з ким Сашко хотів порвати зв'язок,слухи дійшли і до Дніпра,і наразі всі опг дуже негативно до нього настроєні,але й там є свої люди які вдячні Сашку,за вбивство їх головного.
Народився 24.05.2002 року в селі Широкине на Донечинні,в сім'ї звичайного рибалки та домогоспадарки.Мав старшого брата різниця у віці з яким була 15 років.Брат Сашка був зірвиголова з самого дитинства,з того все і почалося.Брат Сашка почав водитися з не останніми людьми в кримінальному світі,бо згодом почав продавати заборонені речовини,після чого був ув'язенний на 3 роки.Коли він хотів повернутися додому батько та мати вигнали його на подвір'я,але Сашку завжди був цікавий рідний брат,чим він займався,де він жив після вигону батьків і він дуже хотів зустрітись з братом,але незабаром дізнався що брата вже немає в живих,як казав його друг,він поїхав на діло,де повинен був передати наркотичні речовини працівнику міліції,але той замість грошей приніс кайданки та пістолет для затримання брата Сашка,але він не підозрював що брат приїде не сам,після чого почалася перестрілка де брат Сашка отримав поранення несумісне з життям,після чого Сашко вирішив помстится всій правоохорнній владі та робітникам.
ЮНІСТЬ
З роками Сашко почав забувати образи та цілі які він собі дав,почав займатись спортом але в 2014 році коли Сашку було 12 почалася війна і родина була вимушенна виїзджати з села до сусіднього міста Маріуполя.Але стрес зробив свою справу і Сашко почав згадувати свої цілі щоб помститися за брата,бо в місті міліція відносилась до людей як до бруду,Сашко записався на секції по бойовим мистецтвам,щоб ходити і виловлювати всіх негідних прицтавників закону,Сашко знайшов собі компанію злочинців які хотіли помсти.Сашко вирішив що хоче робити всі свої плани через СБУ,та почав готуватися щоб вступити до лав,він почав навчатися в академії поліції щоб далі перевестить до лав служби безпеки України.
ДОРОСЛЕ ЖИТТЯ
Після закінчення академії та прибуття до лав поліції,Сашко негайно почав просити перевод до СБУ,задля виконання своєї мети.Після переводу до служби безпеки,він почав налагуджувати свої старі зв'язки з злочинцями та їх угрупуваннями для поточної інформації,про людей які були присутні до вбивства брата Сашка.Але бандити знали і свою вигоду для цього,бо Сашко надавав їм інформацію,про те де і коли можуть бути рейди,засади,тощо.З часом незаконні угрупування,почали все більше і більше надавати інформації,про те як саме та за якихобставин вбили його брата,почали вспливати перші імена.Сашко наказав одному із злочинців сидящих у в'язниці,прослідкувати за першою особою,а замість цього він вкраде та спале його діло,та випустить на волю,злочинець погодився та почав слідкувати за першою людиною.Сашко дізнався всі адреси першого чоловіка,та почав робити компромат та снага до помсти була набагато сильніша ніж його терпіння і він не втримався та взявши пістолет з глушником,пішов до того чоловіка додому,Сашко знав що дублікат ключей лежить в поштовій скрині,та без всякого шуму зайшов в квартиру,до людини яка була причасна до вбивства,та почав чекати,коли чоловік повернувся додому його чекав сюрприз,але радості від цього сюрпризу було мало,коли він відкрив двері квартири,його застрів пістолет націлений йому в обличчя,Сашко сразу почав його допитувати про все що він знає,на цейдопит не пішло багато часу бо,бо ций чоловік був слабкохарактерною людиною,та все розвповів,після чого Сашко застрелив його прямим пострілом у його макітру.Далі після полученою інформації,Сашко почав мститися кожній особі,чиї ім'я назван вже покійний мент,а коли діло пройшлодо останнього чоловіка,він разказав що не тільки міліція була при справах,але ще й давні знайомі Сашка,котрі псевдодопомогали йому,він вбив останього причастного до вбивста міліцуйського,та почав цікавитися чому його так званні друзі захотіли прибрати його брата.Сашко підійшов до кримінального автаритета по сумістництву глава цієї опг,та почав завдавати питання,після чого глава опг відповів Сашку так:"Ты слишком много знаешь,для своего маленьного ума",та дістав пістолет і зробив постріл в Сашка,але на щастя,Сашко був кмітливий та одягнув броніжилет.Але після пострілу Сашко впав та почав вдавати мертвого,а коли його вбивця відвернувся Сашко вистрілив йому прямісенько в голову,після чого встав,подивися на все це,посміхнувся,та сказав:"Ум у меня хоть и маленький,за то за брата отомстил".
НАШІ ДНІ
Після помсти Сашко попросив перевод до Служби безпеки міста Дніпра,щоб меньше було спогадів про цю так звану пригоду,Сашко з часом став підполковником та командиром спецпідрозділу Альфа,а згодом і заступником генерала ГУ СБУ м.Дніпра,та став на посаду полковника,але не все так як хотілось бути,ті з ким Сашко хотів порвати зв'язок,слухи дійшли і до Дніпра,і наразі всі опг дуже негативно до нього настроєні,але й там є свої люди які вдячні Сашку,за вбивство їх головного.