𝖚𝖑𝖖𝖆𝖘𝖎𝖎
Поважний гравець
- Реєстрування
- 2 Сер 2023
- Дописи
- 104
- Реакції
- 153
- Бали
- 46
1. Нік адміна: Василь Пергінець
2. Мій нік: Ситх Дженкінс
3. Суть скарги: Тако значіть, мене забанили нізащо ніщо. Але я догадуюсь чому. Томущо я сказав був в НЕОФІЦІЙНОМУ дс каналі до одних людей дещо, про те в правилах пише що тільки якщо реклама проекту тоді можна банити, про те як за образу проекта я нічого не казав!!
4. Докази:
2. Мій нік: Ситх Дженкінс
3. Суть скарги: Тако значіть, мене забанили нізащо ніщо. Але я догадуюсь чому. Томущо я сказав був в НЕОФІЦІЙНОМУ дс каналі до одних людей дещо, про те в правилах пише що тільки якщо реклама проекту тоді можна банити, про те як за образу проекта я нічого не казав!!
4. Докази: