Глебасик Моралис
Поважний гравець
- Реєстрування
- 22 Кві 2024
- Дописи
- 191
- Реакції
- 112
- Бали
- 46
1.-
2.63169
3.Добрий день пане Віктор Миколайович хочу задати питання з приводу продажу лохини на біржі у селі "Михайлівка" наскільки я пам'ятаю нещодавно додали функцію наприклад продаєш лохину по 14.500 та якщо є преміум +20% це виходить 17.400 та після почувшого всі почали купували лохину по 13 та й більше щоб встати наприклад в 5 ранку та продати це діло в біржу по 17.400 та заробити грошей я також цим почав займатися був назбирав тисяч 10 поїхав продав та тим самим вийшов в + це було десь ще в березні та ось знову накупив та встаю вже незнаю який день підряд я
встаю ціна то 9 то трохи більша пиїджав не тіки в 5 ранку а й 12:00 15:00 коли міг туди приїхати приїжджав дивлюсь ціна 3-7к
Так ось пане Віктор Миколайович будь ласка скажіть який зараз максимум на продаж лохини в біржу в селі "Михайлівка" дякую!
4.
5.15.04.25
2.63169
3.Добрий день пане Віктор Миколайович хочу задати питання з приводу продажу лохини на біржі у селі "Михайлівка" наскільки я пам'ятаю нещодавно додали функцію наприклад продаєш лохину по 14.500 та якщо є преміум +20% це виходить 17.400 та після почувшого всі почали купували лохину по 13 та й більше щоб встати наприклад в 5 ранку та продати це діло в біржу по 17.400 та заробити грошей я також цим почав займатися був назбирав тисяч 10 поїхав продав та тим самим вийшов в + це було десь ще в березні та ось знову накупив та встаю вже незнаю який день підряд я
встаю ціна то 9 то трохи більша пиїджав не тіки в 5 ранку а й 12:00 15:00 коли міг туди приїхати приїжджав дивлюсь ціна 3-7к
Так ось пане Віктор Миколайович будь ласка скажіть який зараз максимум на продаж лохини в біржу в селі "Михайлівка" дякую!
4.
5.15.04.25
Останнє редагування модератором: