Жека Наглажений
Активний
- Реєстрування
- 30 Кві 2023
- Дописи
- 111
- Реакції
- 40
- Бали
- 31
- Нікнейм адміністратора: Акулезов
- Особистий нікнейм: Жека Наглажений
- Суть скарги: по поводу "олександр бенсон" ви сказали що людина виходила всього 3 рази під час активної ставки,і нема сенсу передавать вищому керівництву скаргу. Так от по перше сам Владислав Савочкін сьогодні сказав що за такі виходи з гри будуть великі покарання,по друге він в скарзі моїй сказав "Я ні разу не виходив з гри коли ставив ставку" щось в цьому дусі. А це уже обман адміністрації котрий карається баном... І все ж такеи ПРОШУ ПЕРЕДАТИ СКАРГУ САВОЧКІНУ. Дякую, і навіть по його скарзі де він сказав "мене крашнуло на контах" він обманув адміністрацію. скарга де він обманув вас
- Доказ видачі покарання (скріншот/відео):https://forum.ukraine-gta.com.ua/threads/Просьба-ВИКЛЮЧНО-для-Владислава-Савочкіна.122999/
- Дата походження: 15.01.2024
Останнє редагування: Субота о 20:41