pavlenko
Новий гравець
- Реєстрування
- 5 Сер 2025
- Дописи
- 2
- Реакції
- 0
- Бали
- 1
Не грав в гта пів року +- не міг, через проблеми. Зараз пробував зайти, але мені пише, що мій аккаунт заблоковано, хотілось би знать хоть, чому. Бо в підтримці нічого не сказали, повідомили, що звертатись сюди. На аккаунті ніколи не було банів, та нічого подібного. Тому я прошу розглянути щоб справу
4 сервер, північна
[69523]
Останній вхід: 14.11.2024 09:01:45
4 сервер, північна
[69523]
Останній вхід: 14.11.2024 09:01:45
Останнє редагування модератором: