Mаксим Мончак
Новий гравець
- Реєстрування
- 5 Кві 2023
- Дописи
- 2
- Реакції
- 1
- Бали
- 6
Я нікого не рухав їхав зі своїм напарником до завдання та раптом мене посадили в деморган за Порушення правила NonRpDrive я знаю значення цього правил але знаю що я його не порушував хоча я їхав з напарником я не був за рулем! Посадив мене за деморган Владислав Міхал! Прошу зробити щось з цим! Тому що не раз вже зустрічаюся в з цими проблемами! Докази нище!