Відмовлено Посадили в деморган без причини!

Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.

Mаксим Мончак

Новий гравець
Реєстрування
5 Кві 2023
Дописи
2
Реакції
1
Бали
6
Я нікого не рухав їхав зі своїм напарником до завдання та раптом мене посадили в деморган за Порушення правила NonRpDrive я знаю значення цього правил але знаю що я його не порушував хоча я їхав з напарником я не був за рулем! Посадив мене за деморган Владислав Міхал! Прошу зробити щось з цим! Тому що не раз вже зустрічаюся в з цими проблемами! Докази нище!
 

Вкладення

  • Screenshot_445.png
    Screenshot_445.png
    139.3 Кб · Перегляди: 58
Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.

Хто переглядає цю тему (Всього: 1, Учасників: 0, Гостей: 1)

Угорі