Danylo
Новий гравець
- Реєстрування
- 8 Сер 2022
- Дописи
- 3
- Реакції
- 0
- Бали
- 4
Добрий день. Дуже часто заїжджаю до лікарні а там ніхто не працює, і так кожен раз. В мене є пропозиція до вас зробити так, щоб гравець виходив на зміну наприклад мінімум 3 або 4 раза на тиждень. В інакшому випадку - кік з організації. Можна також зробити лікаря бота який буде виходити на зміну там в конкретну годину дня, і лікувати протягом години або дні, після чого завершить свою зміну. Бо лікуватися неможливо, а платному лікарю платити 200000 за все лікування великої охоти немає. Або ж змініть ціну на платного лікаря наприклад до 25000 щоб принаймні за 100к можна було повністю вилікуватися. Дякую за розуміння