Ігор Грінка
Новий гравець
- Реєстрування
- 9 Бер 2025
- Дописи
- 2
- Реакції
- 0
- Бали
- 1
Нік в грі: Женя Кошовий
Суть проблеми: до 20:00 ще я був в діскорді в каналі 04 сервера, зараз в 02:45 зайшов в діскорд пропав канал, рішив зайти заново пише що у мене бан, хоча я нічого не писав і тому подібне.
Допоможіть вирішити ситуацію, дякую♥️
Суть проблеми: до 20:00 ще я був в діскорді в каналі 04 сервера, зараз в 02:45 зайшов в діскорд пропав канал, рішив зайти заново пише що у мене бан, хоча я нічого не писав і тому подібне.
Допоможіть вирішити ситуацію, дякую♥️