Волонтер Бакун
Новий гравець
- Реєстрування
- 13 Жов 2024
- Дописи
- 8
- Реакції
- 0
- Бали
- 3
Посадив без Доказів на 5 днів бану за те що я надів стяжку на неадеквата коли ті хотіли вбиить мене під лікарнею .були явні ознаки договорняка або підкупу і наркотичних речовини але інший із них був точно під алко спяніням . не чесно 1 проти 5ти . і адмін не хотів мене слухать а слухав 4х вбивець бо був в цьому зацікавлений .