Розглянуто Разбан в дс

Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.

Ванг Чорний

Кошовий отаман
Реєстрування
28 Бер 2024
Дописи
42
Реакції
97
Бали
38
1. Discord сервер(-и): 01
2. Ім'я та прізвище модератора (якщо невідомо вкажіть JuniperBot):
3. Ваш особистий нікнейм у Discord: vangblvck2
4. Суть звернення: забанил админ в игре и в дс, в игре уже разбанило, прошу разбанить в дс, так как там бан вышел 24 дня назад как пишет бот
5. Докази (скріншоти/відео):
IMG_2238.png
 

Ванг Чорний

Кошовий отаман
Реєстрування
28 Бер 2024
Дописи
42
Реакції
97
Бали
38
5 дней прошло, неужели нельзя дать ответ?
 

Данило Шульга

На пенсії
Активний гравець
Реєстрування
11 Жов 2023
Дописи
668
Реакції
357
Бали
68
Вітаю, шановний гравець.

Розглянувши вашу скаргу, виношу вердикт: покарання видано доцільно, Вас було покарано за образу старшого модератора/адміністратора 05 серверу.

примітка: покарання має перманентний характер.

В оскарженні — відмовлено.

|Зачинено|
 
Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.

Хто переглядає цю тему (Всього: 1, Учасників: 0, Гостей: 1)

Угорі