Відмовлено Розбан або компенсація

Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.

Snickers22

Новий гравець
Реєстрування
2 Жов 2025
Дописи
1
Реакції
3
Бали
3
Мене забанив Артем Дарк за те що мій клан виконував не всі правила і він сказав що просто видалить мій клан і всьо я погодився і після цього він мене забанив а сам пішов з адмінки 05 сервер Марк Фанк
 

Михайло Малюк

UKRAINE GTA
Активний гравець
Реєстрування
17 Вер 2024
Дописи
1,626
Реакції
1,063
Бали
253
Вітаю
Скарга подана не по формі

Форма подачі скарги:
1.Нікнейм адміністратора:
2.Особистий нікнейм:
3.Суть скарги:
4.Доказ видачі покарання (скріншот/відео):
5.Дата походження:

Відмовлено
 
Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.

Хто переглядає цю тему (Всього: 1, Учасників: 0, Гостей: 1)

Угорі