Snickers22
Новий гравець
- Реєстрування
- 2 Жов 2025
- Дописи
- 1
- Реакції
- 3
- Бали
- 3
Мене забанив Артем Дарк за те що мій клан виконував не всі правила і він сказав що просто видалить мій клан і всьо я погодився і після цього він мене забанив а сам пішов з адмінки 05 сервер Марк Фанк