Арсеній Маккалістер
Козак
- Реєстрування
- 14 Жов 2022
- Дописи
- 61
- Реакції
- 21
- Бали
- 11
Доброї ночі,шановна адміністрація .Я так зрозумів що у мене забанений діскорд.Напевне колись щось начудив(не памятаю).Але я вибачаюсь за свій вчинок. І б хотів щоб його розбанили.Мій діскорд: krez1x https://postimg.cc/K1ZFP37b