Beamerboy
Козак
- Реєстрування
- 13 Гру 2024
- Дописи
- 12
- Реакції
- 5
- Бали
- 6
Знову привіт, пройшло не так багато часу але я знову з вами мої любі адміни я не сказав нічого такого до адміністратора так я вживав ненормативну лексику я просто переживав за нього напевно перший раз в тюрьмі на хвилину і сразу на парашу дуже трагічна історія але не будем на цьому зациклюватися мені мут на 120хв а людині яка підлизує 30хв я дуже радий роботою адміністрації вони дуже стараються але в десь в іншому місці