Дмитро Авторітетов
I am always come back
- Реєстрування
- 20 Тра 2023
- Дописи
- 226
- Реакції
- 243
- Бали
- 108
1. Нікнейм гравця:Сатору Ексайз #74797,Такаши Хард
2. Особистий нікнейм:Дмитро Варшавський #170
3. Клан порушника:SIGMA
4. Чи знаходитесь Ви в клані, якщо так, то у якому: WarszawFamQ
5. Суть скарги:Добрий вечір,пане Віктор Миколайович звертаюся до вас з метою повідомити про дублювання скарг від даного гравця,так як він вже подавав скаргу щодо оскарження й ви надали відповідь,з моменту подачі оскарження пройшло 2 дні,а гравець знову подає оскарження.

Також хочу зазначити на велику історію покарань від гравця за минулі тижні,майже кожного разу він отримував покарання й завжди намагався їх оскаржити хоча був неправий.
Зразу кажу це не злив гравця,а я пишу з метою того щоб до всіх гравців відносились однаково!
До прикладу це оскарження де його заблокували на 20 днів за образу батьків та образу граців натисніть для ознайомлення(тут він вже отримав оскарження) Оскарження за образу батьків,серйозно на 2 доби??
5.17. "Образа рідних / родичів" - Заборонена образа рідних / родичів. | Бан 15-30 днів
Я перший раз бачу щоб подібне оскаржували до 2 діб...
Після чого ж він знову порушує правила UG та починає грати з твінка,знову подає оскарження:
натисніть для ознайомлення
І знову наступне оскарження хоча відповідь на минуле оскарження вже була надана:тисни
І сьогодні це вже як традиція в нього кожен день подавати оскарження він подає знову натисніть для ознайомлення,хоча в минулому оскаржені отримав таку відповідь:

6. Докази (скриншот/відео):всі докази прикріплені вище,прошу розібратися з даною ситуацією та нарешті зрозуміти що гравець не має мети виправитись.
7. Дата порушення:05.08.2025
2. Особистий нікнейм:Дмитро Варшавський #170
3. Клан порушника:SIGMA
4. Чи знаходитесь Ви в клані, якщо так, то у якому: WarszawFamQ
5. Суть скарги:Добрий вечір,пане Віктор Миколайович звертаюся до вас з метою повідомити про дублювання скарг від даного гравця,так як він вже подавав скаргу щодо оскарження й ви надали відповідь,з моменту подачі оскарження пройшло 2 дні,а гравець знову подає оскарження.

Також хочу зазначити на велику історію покарань від гравця за минулі тижні,майже кожного разу він отримував покарання й завжди намагався їх оскаржити хоча був неправий.
Зразу кажу це не злив гравця,а я пишу з метою того щоб до всіх гравців відносились однаково!
До прикладу це оскарження де його заблокували на 20 днів за образу батьків та образу граців натисніть для ознайомлення(тут він вже отримав оскарження) Оскарження за образу батьків,серйозно на 2 доби??
5.17. "Образа рідних / родичів" - Заборонена образа рідних / родичів. | Бан 15-30 днів
Я перший раз бачу щоб подібне оскаржували до 2 діб...
Після чого ж він знову порушує правила UG та починає грати з твінка,знову подає оскарження:
натисніть для ознайомлення
І знову наступне оскарження хоча відповідь на минуле оскарження вже була надана:тисни
І сьогодні це вже як традиція в нього кожен день подавати оскарження він подає знову натисніть для ознайомлення,хоча в минулому оскаржені отримав таку відповідь:

6. Докази (скриншот/відео):всі докази прикріплені вище,прошу розібратися з даною ситуацією та нарешті зрозуміти що гравець не має мети виправитись.
7. Дата порушення:05.08.2025
Останнє редагування модератором: