- Реєстрування
- 2 Лис 2024
- Дописи
- 54
- Реакції
- 4
- Бали
- 11
1.Сегро Голд
2.Віталік Шольц
3.Від коли це так працює що людина обізвала мене «Сином ****************************и» і випросила оскарження навіть не попросивши вибачення виправдавши це тим що дайте мені другий шанс я б дуже попросив розібратися з цим бо це так бути не може це без наказано не може бути тоді навіщо ці правила робити коли людина може просто оскаржити рішення?
4.Скрін
5.19.02.2025
2.Віталік Шольц
3.Від коли це так працює що людина обізвала мене «Сином ****************************и» і випросила оскарження навіть не попросивши вибачення виправдавши це тим що дайте мені другий шанс я б дуже попросив розібратися з цим бо це так бути не може це без наказано не може бути тоді навіщо ці правила робити коли людина може просто оскаржити рішення?
4.Скрін
5.19.02.2025