Давид Йодович [108612]
Новий гравець
- Реєстрування
- 29 Гру 2024
- Дописи
- 2
- Реакції
- 0
- Бали
- 1
Сергій Луньов
Замютив мене через транслітерацію
Це не правильно ,якщо у когось пк/ноутбук з закородона який не має украінскі літери на клавіатури. Можливо не всі розуміют англійскі літери ало велика частина людей розуміют ,прям так важко прочитати україньску в англійських літерах?
І пше в чому тут такого поганого щоб мене мутити, мені пше не можна писати в чаті із-за транслітераціі.якщо шось таке ж саме произойде, я буду в шоці
Замютив мене через транслітерацію
Це не правильно ,якщо у когось пк/ноутбук з закородона який не має украінскі літери на клавіатури. Можливо не всі розуміют англійскі літери ало велика частина людей розуміют ,прям так важко прочитати україньску в англійських літерах?
І пше в чому тут такого поганого щоб мене мутити, мені пше не можна писати в чаті із-за транслітераціі.якщо шось таке ж саме произойде, я буду в шоці