Вітаю, шановний гравець
Повідомлення "Хто може здати в оренду теплицю" являється рекламою, що суворо заборонено в період з 11:00 до 21:00 по Київському часі
З приводу терміну покарання: Приношу Вам своє вибачення, видавав мут іншому гравцю і трішки проявив себе неуважно.
Мут Вам було знято, так як Ви вже відбули термін покарання за рекламу у VIP
Очікуйте відповіді від ГА/ЗГА